LIKE

Zachęcam wszystkich do polubienia mojego fanpage na facebooku, dzięki temu będziecie wiedzieć o nowych projektach i postępach nad nimi.

sobota, 11 lutego 2012

Lancer-Gears Of war

Chwile to trwało(brak motywacji i czasu) ale oto jest


Lancer z gry Gears of War wykonałem go z drewna twardego kartonu, plastiku i tego co miałem pod ręką. Nie wydałem na niego ani złotówki wszystkie potrzebne materiały znalazłem w domu. A oto efekt może nie jest idealny ale nie jest źle.

Najpierw musiał powstać projekt na papierze.
Teraz mogłem zabrać się do pracy zlazłem jakaś dechę i dalej już z górki wystarczy tylko odtworzyć to co jest na papierze ...Miedzy czasie dorobiłem resztę cześć m.in. zęby do piły. Na razie jeszcze wszystko poskładane na "sucho".

Piła już sklejona do kupy. Zęby wyciąłem ze sklejki i dokładnie je oszlifowałem.

  Wszystkie niedociągnięcia ( szczeliny, nierówności)zaszpachlowałem szpachlą do drewna. Po oszlifowaniu wszystko jest na cacy :D
 Całość już powoli zaczyna nabierać kształtów.
Tu już można powiedzieć że już gotowy ale brakuje paru elementów
Te drobne elementy wyciąłem z grubego kartonu i pomalowałem olejną żeby zrobiły się trochę twardsze i można było je papierkiem ściernym lekko wygładzić.


Tu już gotowy .Lufę zrobiłem ze starej kierownicy od rowera. 

Nadszedł czas na malowanie... i z tym był mały problem nie posiadam aerografu a był by w tym przypadku bardzo pomocny wiec musiałem poradzić sobie pędzlem. Kombinowałem i jakoś wyszło użyłem srebrzanki i czarnej farby.
 
 A oto efekt końcowy.1 komentarz:

  1. Świetna praca, podziwiam zaangażowanie i podejście do tematu. Chylę czoła przed talentem.

    Pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń